Sokół Sieniawa - Motor Lublin 0:1

Kolejny mecz, kolejna przegrana Sokoła Sieniawa tym razem z wyżej notowanym Motorem Lublin. Lublinianie zdecydowanie wykorzystali swoje doświadczenie, które po kilkunastu próbach dało zwycięską bramkę. Piłkarze Sokoła robili co mogli by zatrzymać rozpędzony Motor lecz w 80. minucie goście zdobyli bramkę. Co prawda Biało-Niebiescy w końcówce po dobrym rozegraniu rzutu wolnego mogli wyrównać lecz goście nie dopuścili do stracenia bramki. W tym meczu walki nie zabrakło ale jeśli nadal podopieczni Ryszarda Federkiewicza nie będą potrafili zdobywać pełnej puli punktowej w ostatecznym rachunku może być nieciekawie. Sokół ostatni raz zwyciężył 31. sierpnia (Sokół - Lublinianka 1:0). Czarna passa trwa...

Sokół Sieniawa - Motor Lublin 0:1 (0:0)

MOTOR: ?

SOKÓŁ: Kukulski - Zajchowski, Skała, S.Padiasek, Siwyj - Wilusz, Bursztyka, Bigas, Stefan, Małyk - Adamczyk (wyjściowa 11)

Żółte kartki: ?
Sędziował: ?